Nabídka zaměstnání – Elektrikář údržby

Elektrikář údržby a provozu více MVE

RenoEnergie, a. s. je česká společnost se silným postavením v rozvoji a provozu obnovitelných zdrojů energie v České republice, především malých vodních elektráren.

Do našeho týmu hledáme schopného, samostatného a zodpovědného elektrikáře se zkušenostmi z provozu MVE, a to na plný nebo částečný úvazek či k poskytování služeb.

Pro Vaši činnost bude požadováno:

  • Zkušenosti z provozu novějších vodních elektráren (cca 2002+)
  • Zkušenosti se silovou elektroinstalací
  • Zkušenosti se slaboproudou (sdělovací) elektroinstalaci, ovládáním a řízením MVE
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. pro samostatnou činnost alespoň do 1000 V
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Dokončené středoškolské vzdělání (případně SOU vzdělání) – ideálně elektrikářské

Za velkou výhodu považujeme:

  • Znalost PLC automatů, počítačových sítí a IP kamer
  • Zkušenosti se synchronními točivými stroji
  • Zkušenosti s měřením a diagnostikou, s různými čidly a sondami na MVE
  • Zkušenosti s hydraulickými agregáty

O pozici by se měli ucházet zájemci, kterým nevadí dojíždět za prací, a to i takřka po celé ČR (zejm. Litoměřicko, Střední Čechy, Žatecko, Sušicko, občas Jižní a výjimečně i Severní Morava, viz naše MVE na www.renoenergie.cz ).

Náplň Vaší pracovní činnosti bude následující:

  • Údržba, opravy zejm. na malých vodních elektrárnách samostatně či v teamu
  • Dispečink MVE, komunikace se strojníky MVE, manipulace na MVE
  • Práce na silové elektroinstalaci a také s moderními řídícími systémy (ABB, WAGO atp, IP kamery SONY, elektroměry zapojené do LAN sítě, obsluha přímo připojených zákazníků, čidla k měření veličin…)
  • Spolupráce s kolegy v mladém kolektivu společnosti RenoEnergie, a.s.
  • Občasně také Příprava a realizace FVE systémů, Příprava a realizace nabíjecích a rychlonabíjecích stanic pro elektromobily atp., měření větru LIDARem, připojování přímo připojených zákazníků obnovitelných zdrojů včetně větrných elektráren, výpomoc u elektro na bioplynových stanicích

Za Vaši spolupráci nabízíme:

  • Zázemí poskytneme v naší nové kanceláři u MVE Doudlevce v Plzni, popř. si menší zázemí můžete zřídit v blízkosti Vašeho bydliště.
  • Spolupráci formou příkazní smlouvy na živnostenský list, formou servisní smlouvy na IČO případně formou pracovní smlouvy či DPP/DPČ
  • Notebook a telefon i pro soukromé užití, cestovní výlohy, výhledově možnost firemního automobilu i pro soukromé účely
  • Zajímavé měsíční finanční ohodnocení – dle zkušeností a pracovního výkonu + odměny za splnění mimořádných úkolů či oprav

Budeme se těšit na Váš životopis zaslaný do 10.9.2021 na adresu irca.helusova@renoenergie.cz , kde požadujeme nejen sdělení Vašich zkušeností, ale rovněž uvítáme sdělení Vaší představy finančního ohodnocení a vašich časových možností (plný či jakým způsobem omezený časový úvazek).

Napsat komentář

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>